O firmie

ofirmie

Witamy na stronie PPHU Marek Makowski. Hurtownia Chemiczna, której właścicielem jest Marek Makowski, rozpoczęła swoją historię w 1984 roku. Wtedy właśnie powstała mała, jednoosobowa firma, która wykorzystując powszechne braki na półkach sklepowych rozpoczęła działalność od konfekcjonowania podstawowych produktów potrzebnych przy pracach malarskich i remontowych (m.in. farby Łódź oraz farby Zgierz). Wykorzystując dobrą koniunkturę na rynku, szybko powiększał się oferowany asortyment, tak by na przełomie lat 89/90 przekształcić się w skład hurtowy.

Obecnie Hurtownia Chemiczna Marka Makowskiego to wiodący Dystrybutor chemii budowlanej współpracujący z hurtowniami w całej Polsce. Zatrudniamy ponad sto czterdzieści osób w 9 oddziałach:

  • Współpracujemy zarówno z największymi jak i z najbardziej znanymi Producentami w branży budowlanej.
  • Cały czas rozwijamy naszą ofertę o nowe produkty.
  • Dzięki stałym inwestycjom i szkoleniom naszą firmę cechuje ciągły rozwój.
  • Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników dzięki czemu nasi klienci mają najlepszą obsługę.
  • Szeroka oferta produktowa wsparta działaniami marketingowymi np. atrakcyjne promocje, szybkie dostawy oraz gwarancja jakości to nasz znak rozpoznawczy.
  • Podchodzimy profesjonalnie do każdego klienta i każdego zamówienia, zapewniając indywidualne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych produktów.
  • Park samochodowy złożony z pojazdów o różnej ładowności umożliwia dostarczanie towaru na terenie całej Polski.

PPHU Makowski posiada oddziały hurtowe: Łódź, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Płock, Radomsko (gdzie także mieści się salon z płytkami, Studio Dekoracyjne Śnieżka wyposażone w mieszalnik farb i tynków ), Wrocław. Ponadto pod szyldem PPHU MAKOWSKI otwarte są sklepy detaliczne Sobieradek: Bełchatów i Brzeziny.

Sklep firmowy przy siedzibie firmy na ul. Pomorskiej 181 w Łodzi oraz Centrum Dociepleń CERESIT-HENKEL i ATLAS PARTNER położone w Łodzi przy ulicy Al. Włókniarzy 215 specjalizują się w sprzedaży wszystkich produktów stosowanych w systemach dociepleń. Punkt dysponuje mieszalnikami farb i tynków systemów Ceresit i Atlas. Na miejscu wykonuje też tynki mozaikowe wymienionych firm partnerskich. Zamówienia realizowane są na bieżąco, co skraca czas oczekiwania na gotowy produkt. Szybkość działania, dowóz towaru na budowę i fachowe doradztwo to niewątpliwe atuty wyróżniające ten punkt na łódzkim rynku branży dociepleniowej. Centrum Dociepleń zaopatruje zarówno duże firmy budowlane jak też wykonawców trudniących się dociepleniami budynków i klientów indywidualnych.

Doświadczeni pracownicy firmy Makowski są w stanie zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę sklepów, hurtowni, firm remontowo-budowlanych czy inwestycji budowlanych.  Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce, szerokiej gamie pojazdów ciężarowych i osobowych jesteśmy w stanie zrealizować i dowieźć bezpłatnie do klienta zamówiony towar w ciągu 24 godzin.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteś zainteresowany?

Poznaj naszą Ofertę i Skontaktuj się z nami!