O firmie

ofirmie

Witamy na stronie PPHU Marek MakowskiFarbyMakowski.pl! Historia dzisiejszej Hurtowni Chemicznej, której właścicielem jest Marek Makowski datuje się od 1984 roku. Wtedy właśnie powstała mała, jednoosobowa firma, która wykorzystując powszechne braki na półkach sklepowych rozpoczęła działalność od konfekcjonowania podstawowych produktów potrzebnych przy pracach malarskich i remontowych (m.in. farby Łódź). Wykorzystując dobrą koniunkturę na rynku, szybko powiększał się oferowany asortyment, tak by na przełomie lat 89/90 przekształcić się w skład hurtowy.

Obecnie Hurtownia Chemiczna Marka Makowskiego to ponad stu pracowników, park samochodowy złożony z pojazdów o różnej ładowności i duże zaplecze magazynowe. PPHU Makowski posiada oddziały hurtowe w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, i Radomsku (gdzie także mieści się salon z płytkami, Studio Dekoracyjne Snieżka wyposażone w mieszalnik farb i tynków ) oraz nowo otwarty oddział we Wrocławiu. Ponadto pod szyldem PPHU MAKOWSKI otwarte są sklepy typu Sobieradek w Bełchatowie i Brzezinach wyposażone w profesjonalne piły do drewna i płyt drewnopodobnych, sklep firmowy przy siedzibie firmy na ul. Pomorskiej 181 w Łodzi oraz Centrum Dociepleń CERESIT-HENKEL i ATLAS PARTNER położone w Łodzi przy ulicy Al. Włókniarzy 215 specjalizujące się w sprzedaży wszystkich produktów stosowanych w systemach dociepleń. Punkt ten zatrudnia osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, dysponuje mieszalnikami farb i tynków systemów Ceresit i Atlas ,na miejscu wykonuje też tynki mozaikowe wymienionych firm partnerskich. Zamówienia realizowane są na bieżąco, co skraca czas oczekiwania na gotowy produkt. Szybkość działania, dowóz towaru na budowę i fachowe doradztwo to niewątpliwe atuty wyróżniające ten punkt na łódzkim rynku branży dociepleniowej. Centrum Dociepleń zaopatruje zarówno duże firmy budowlane jak też wykonawców trudniących się dociepleniami budynków i klientów indywidualnych.

Doświadczeni pracownicy Firmy Makowski są wstanie zapewnić Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę sklepów, hurtowni, firm remontowo-budowlanych, czy inwestycji budowlanych.  Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce, szerokiej gamie pojazdów ciężarowych i osobowych jesteśmy w stanie zrealizować i dowieść bezpłatnie do klienta zamówiony towar w ciągu 24 godzin.

Nasz dział handlowy oraz działający codziennie w terenie przedstawiciele handlowi służą pomocą i doradztwem technicznym. Poza wyrobami gotowymi proponujemy naszym odbiorcom całą gamę farb, tynków, które wykonamy na zamówienie, wykorzystując komputerowy system doboru kolorów w naszych mieszalnikach. Naszymi dostawcami są czołowi producenci z branży farb, lakierów, chemii budowlanej i narzędzi malarskich. Firma funkcjonuje we własnych obiektach, bez kredytów i leasingów, cieczy się opinią solidnego partnera handlowego.

Jesteś zainteresowany?

Poznaj naszą Ofertę i Skontaktuj się z nami!